Założyciel. Grafik/Webmaster. 887-876-543

Ur. 16 lipca 1992 roku.

Założyciel KIBA Studio. Grafik/Webmaster.

Projektuje i zdobywam klientów od 18 roku życia. Wyznaje zasadę chcącemu nie dzieje się krzywda. Stąd też wywodzi się źródło i charakter naszej działalności – jej podejścia do kompleksowości. Pasjonat sportu, w szczególności włoskiego Calcio – wieloletni fan F.C. Juventus i różnego typu przedsięwzięć w sferze promocji nieoficjalnego stowarzyszenia kibiców we Wrocławiu (JCW).

Grafiką komputerową zainteresowałem się wraz z rozwijającym swe możliwości internetem. Pierwszą stronę www opartą o prosty edytor wykonałem w wieku 12 lat (dostępna na web.archive). Wszystkie strony w tamtym okresie były formą zabawy i próbą opublikowania osobistych zamiłowań w sieci (japońska sztuka animacji, gry i konsole, sport ect.). Tak zdrowe podejście do tematu nie tylko dało mi możliwość naturalnej radości, ale również obcowania i uczenia się od innych podejmujących trudne zagadnienia. Owoce pracy rosły, a kolejne działania stawały się coraz skuteczniejsze i bardziej nakierowywane ku biznesowi.

Koniec drogi zabawy nastał wraz z próbą pozyskiwania konkretnej rzeszy stałych klientów. Nastawiłem się na bezpośredni kontakt firmowany jeszcze samym nazwiskiem. Chodząc door-to-door zacząłem poznawać problemy i potrzeby trapiące małe i średnie firmy. W tamtym okresie większość właścicieli nie rozumiało, bądź nie dostrzegało jeszcze fundamentalnych zmian jakie zaszły za sprawą kreowania wizerunku, skuteczności pozycjonowania i działalności w social media. Była więc to również pewna forma marketingowej ewangelizacji. Naturalne coraz większe wymagania rynku jak i samych klientów skłoniły mnie do poszukiwania nowych rozwiązań w myśl zasady: co dwie głowy to nie jedna. Tak powstała w 2012 roku obecna działalność – KIBA Studio, która oprócz trzonu zespołu współpracuje z ponad 10 osobami, kilkoma drukarniami i podwykonawcami ceniącymi sobie profesjonalizm i zaangażowanie.